סל הקניות ריק

רק עוד צמח אחד נוסף...  הם הכירו באחת מהפעולות שלא מדברים עליהן, אותה ערכו עבור הסי אי איי ! 2 חברים, ל. ו – ד. (בשל החיסיון אנו לא נוקבים בשמותיהם האמיתיים) באמצע שנות ה 20 לחייהם, יוצאי יחידות מיוחדות, בשירות הסי אי איי, שהכירו (ולא במקרה) באחת ממדינות מערב אירופה. המשימה הייתה קשה! מורכבת ! מעייפת ומאתגרת ! ובסופו של דבר הוכתרה כמוצלחת מאד! ומעבר לציפיות ! הכול הלך חלק ומהר מהמתוכנן. זוהי התוצאה של תכנון קפדני לפרטי פרטים, במשך חודשים רבים, כולל תוכניות מגירה, ושיתוף פעולה בינלאומי עם ארגון אירופאי דומה לשלהם. עם סיום המשימה המוצלחת, הם קיבלו מהמשרד, 3 ימי התרגעות באחד מחופיה היפים של יוון. האמת שזה היה אחד מהחופים הלא מוכרים בכלל – חוף הקרוי פסארו ביץ', באי מיקונוס. בזמנו, החוף היה סודי ולא מזמין פנים להמונים בשל מיעוט בתי המלון שהיו שם, אבל מי שהיה מקורב, ידע כי שם נערכו מסיבות החוף הנועזות ביותר באירופה... כיד הדמיון הטובה!


אין צורך בתיאורים נועזים על מנת להבין כמה חגיגה הייתה שם...בזכות האלכוהול והבחורות והסיטואציות .... ומכיוון שכמויות האלכוהול נשפכו שם כמים ואחרי כל מסיבה הם מצאו את עצמם שמחים אבל עם הנג-אובר מטורף. הם ביקשו מהמטה בסי אי איי עוד 3 ימים שהות באי, וזאת רק על מנת להתאושש! ולחשוב על הרעיון הבא, אחרי שיפרשו מהשירות...


3 שנים אחרי המבצע הזה, הם נפגשו שוב באירופה, שוב למשימה בסי אי איי, והפעם בספרד. גם כאן אחרי חודשים ארוכים של מעקבים, רישומים, אופציות, ותכנון מדוקדק לפרטים של המשימה, ולאחר שהמשימה הוכתרה שוב בהצלחה, הם ביקשו וקיבלו שוב 3 ימי נופש... הפעם החופים היו חופי ספרד, איביזה. כמו ביוון, גם כאן החגיגה הייתה מושלמת וגדולה! גם כאן הם חזרה על עצמה תופעת ההאנג-אובר אחרי שתיית האלכוהול.

הדבר הזה גרם לאנשי השירות  לחשוב על משהו אחר ! משקה שעושה רק טוב ! חזק ! אבל כזה שמחליק בגרון ולא משאיר אותך בהנג-אובר אחרי לילה שלם עם כאבי ראש! כזה שאתה מרגיש כאילו אתה שותה לפחות 50 אחוזי אלכוהול (בשביל התחושה) וכזה שעושה אותך שמח מהר! כזה שאתה שותה ולא עושה שטויות כי אתה יותר מידי שיכור! בקיצור, הם חיפשו את המשקה האולטימטיבי! המשקה הטבעי, שאתה שותה ונהנה, לא גורם לך לכאבי ראש, עושה אותך שמח, לא גורם לך להנג-אובר, מחליק בגרון ולא צורב, ואפילו טעים מאד!

ואז בשנת 2010 הם החליטו ללכת על זה! כמו אנשי שירות חשאי מיומנים, גם כאן הם נרתמו למשימה בדקדקנות! בקפדנות ! בדיוק כמו מבצע של הסי אי אייי ! לפרטי פרטים !
הם נפגשו עם מומחים בתחום האלכוהול ברחבי העולם, על מנת ליצור את המשקה האחד !


3  שנים אחרי מסיבת החוף הראשונה בפסארו ביץ' באי מיקונוס, 3 שנים של ניסויים במיטב המעבדות ברחבי העולם! עם מיטב המומחים בתחום היין והאלכוהול, ואף אחד לא הצליח לתת את המתכון המושלם... תמיד היה חסר משהו ! הם החליפו טעמים וצמחים, וזיקקו את המוצר 3,4 וגם 8 פעמים... ויישנו את המוצר בחביות עץ במשך תקופות שונות ושום דבר לא עזר! תמיד היה חסר משהו. תמיד זה לא היה מושלם. ושוב מבחני טעימה, ושוב שינוי במרכיבים (שורשים ועשבים ופירות) ושינוי ביחסים שבין המרכיבים, ושינוי באלכוהול הבסיסי, כזה שמופק מקני סוכר, או מצימוקים או מתירס... וכלום לא עזר. תמיד היה חסר משהו...

עד שפתאום, מכירים את זה שהדברים קורים לך פתאום?  לפני כשנה, אחרי משימה נוספת מול כוחות המורדים  בדרום אמריקה, הם הבינו שיש משהו שחסר על מנת לחבר בין כל המרכיבים... הם הצליחו לחבור לאחד מראשי השבטים בדרום אמריקה החיים על גדות האמזונס בדרום פרו, עליו גילה להם איש השירות החשאי הברזילאי.  לפי המלצתו של ראש השבט נוסף מרכיב אחד נוסף למשקה , שאיזן את כל מרכיבי המשקה.  צמח אחד נוסף מיערות העד הברזילאיים, הוא זה שהיה החתיכה החסרה בפאזל...

כשחיפשו שם למשקה החדש והמוצלח כל כך – עלה להם הרעיון במילה BE – פשוט להיות ! כי זה מה שהמשקה גורם לך! להיות פשוט אתה ! רק יותר שמח ! ועדיין מפוקח ! לא שיכור ! צלול ! פשוט שמח !

הם החליטו גם לפתח מכונת מזיגה מיוחדת למשקה שיוגש בטמפרטורה המדויקת אותה מומלץ לשתות את המשקה האולטימטיבי ! הכל צריך להיות אולטימטיבי! ככה זה שאתה יוצא שירות חשאי...

2 החברים משירות הביון ה- סי אי איי מתכננים להוציא סדרת משקאות תחת השם B, והראשון שבהם הוא B52.
הדרינק האולטימטיבי ! מקפיץ ! מחליק בגרון ! טעים מאד ! עושה אותך שמח !  עם אחוזי 35% אלכוהול שמרגישים כמו 52%, שלא גורמים לך להנג-אובר, ושפשוט מקפיצים לך את האירוע!!!

המוצרים שלנו

Go to top